HAKKIMIZDA

1982 Yılında, Sabri Şadoğlu ve M. Esen Uygur tarafından kurulan ŞADOL BOYA; kendisine çalışma alanı olarak sanayi ve inşaat boyalarını seçerek, müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

E-mail: info@sadolboya.com.tr

Telefon : +90 216 593 10 23

Adres : İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B. Melek Aras Bulvarı Kristal Cad. No:16 TUZLA/İSTANBUL

BİZİ TAKİP EDİN
Selülozik Tiner
  2.04.2018

Selülozik bazlı olan boyaların inceltilmesinde ve yine aynı zamanda verniklerin inceltilmesinde en çok kullanılan tiner çeşitlerinden olan Selülozik Tiner böylelikle istediğiniz kıvamı veriyor olacak. Bunun yanı sıra yine Selülozik astar ve boyalar, aynı zamanda Selülozik Tiner dolgular ve parlak ile ipekmat denilen verniklerinde kullanılmasında yani onların inceltilmesinde tercih edilen tiner türü olmaktadır.

Bugün birçok alanda tiner çeşitleri en çok kullanılan kimyasal ürünlerden biridir. Dolayısı ile de piyasada ki bu yoğunluğu karşılayacak olan Damlataş Kimya ile artık tinerin tüm çeşitleri kolaylıkla bulunuyor olacak. Hem toptan hem de en doğru ürünleri almak isterseniz firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Son yıllarda çok daha hızlı kuruma özelliğinden dolayı tercih edilen Selülozik boyalar için olmazsa olmaz olan Selülozik Tinerler bu sebeple daha fazla ilgi görmeye başladı. Birkaç saat içinde kuruyan bu boyalar hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılan tercihlerden biri olmuştur. Dolayısı ile de sizlerde boyama ya da temizlik ve inceltme işlemleriniz için artık rahatlıkla Selülozik Tiner ürünlerini kullanabilirsiniz.

Yine son yıllarda çelik kapılar için dahi kullanılan boyalarda Selülozik Tinerler ön plana çıkmaya başlamış ve dolayısı ile de kullanım alanları gittikçe artmış ve buna göre de arz ve talep dengesi de yüksek oranlarda seyir etmeye devam etmektedir.