HAKKIMIZDA

1982 Yılında, Sabri Şadoğlu ve M. Esen Uygur tarafından kurulan ŞADOL BOYA; kendisine çalışma alanı olarak sanayi ve inşaat boyalarını seçerek, müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

E-mail: info@sadolboya.com.tr

Telefon : +90 216 593 10 23

Adres : İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B. Melek Aras Bulvarı Kristal Cad. No:16 TUZLA/İSTANBUL

BİZİ TAKİP EDİN
KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 

 

1982 Yılında, Sabri Şadoğlu ve M. Esen Uygur tarafından kurulan ŞADOL BOYA; kendisine çalışma alanı olarak sanayi ve inşaat boyalarını seçerek, müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Başlangıçta Bayrampaşa’ da faaliyette bulunan ŞADOL BOYA; vermiş olduğu hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle gelişerek bugünlere gelmiştir. 2004 yılında şu anda bulunduğu tesislerine taşınmıştır.

Ürün ve hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemiş bulunan ŞADOL BOYA sürekli olarak ekipmanlarını ve metotlarını yenilemektedir. Şirketimizin ; TUZLA Kimyacılar Organize Sanayii Bölgesinde 1000 m2 kapalı, 1000 m2 açık alana yayılmış tesisleri bulunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

İnsan faktörünü esas alarak, bunu eğitim ve modern donanımlarla destekleyerek, ürün ve hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı ilke edinmiştir

MİSYONUMUZ

ŞADOL BOYA ; müşterilerinin mevcut ve potansiyel ihtiyaç ve beklentilerini tatmin etmeyi amaçlamış, yeniliklere ve değişime açık bir kuruluştur.